Konkurs - wygraj Agatha Christie: The ABC Murders
Dodane przez Kami dnia 10.02.2016 21:00
W recenzji Agatha Christie: The ABC Murders wspomniałam, że nie ma to jak Poirot. Zaczesz wąsa przed lustrem jak prawdziwy detektyw i zmierz się z zagadką konkursową.

Weź udział w naszej rozgrywce, w której pomożesz słynnemu detektywowi. Szczegóły w rozwinięciu >


Treść rozszerzona
W recenzji Agatha Christie: The ABC Murders wspomniałam, że nie ma to jak Poirot. Zaczesz wąsa przed lustrem jak prawdziwy detektyw i zmierz się z zagadką konkursową.

Weź udział w naszej rozgrywce, w której pomożesz słynnemu detektywowi.

Agatha Christie: The ABC Murders konkurs

Poirot potrzebuje przesłuchać Lady Charlotte Clarke, by odkryć kolejne szczegóły do śledztwa. Jest to starsza osoba, schorowana, obecnie w nienajlepszym samopoczuciu. Kiedy zasiada w fotelu, pęka drucik przy jej koralach. Jest bardzo roztrzęsiona, ponieważ naszyjnik jest pamiątką po mężu. Poirot nie ma jednak ochoty tarzać się po podłodze i prosi Cię o pomoc.

Lady Clarke ofiarowuje ci diagram, który niegdyś sporządził jej mąż:Korale muszą być połączone drucikiem w odpowiedni sposób, by trzymały się przez dłuższy czas. Zabrania Ci przesuwać poszczególne koraliki, ale na szczęście wpadły one we wnękę w podłodze o kształcie kwadratu. Po nałożeniu na nie siatki, prezentują się następująco:Twoim zadaniem jest połączenie korali drucikiem wg. diagramu męża Lady Clarke. Wszystkie muszą zostać nawleczone i ostatecznie połączone w jeden naszyjnik. Przez każdy z nich drucik może przejść tylko raz.

Z diagramu można stwierdzić, że drucik powinien łączyć dwa korale o takim samym kolorze linią prostą oraz łamaną w jednym miejscu przy koralach odmiennego koloru. Drucik powinien składać się z odcinków równoległych do boków wnęki.

Dla tych z was, którzy lubią pracować z kartką i ołówkiem mamy plik do wydruku:
[konkurs zakończony, link nieaktywny]


Do wygrania jest kod Steam. Rozwiązanie (link do pliku graficznego) wyślij w PW do Kami. W temacie wiadomości wpisz „Konkurs ABC Murders”. Na odpowiedzi czekamy do 23:59, 13 lutego.

Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders

Reszta screenów w galerii >


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.