HCA - The Ugly Prince Duckling
HCA - The Ugly Prince Duckling
drozda dnia 01.05.2006 12:33
Chyba każdy zna baśnie Hansa Christiana Andersena? Niedługo będziemy mieli okazję przypomnieć sobie tego autora dzięki nowej grze przygodowej autorstwa duńskiej firmy Guppyworks. Gra zatytułowana HCA - The Ugly Prince Duckling zapowiada się naprawdę ciekawie. Kto chce zobaczyć Kopenhagę w Złotym Wieku? Po więcej informacji odsyłam pod ten adres (pdf, 210kb).

Zapraszam również do naszej nowo otwartej galerii z gry oraz na oficjalną stronę po bardzo wysokiej jakości screeny (nawet po 4mb jeden obrazek!): www.guppyworks.com.

UPDATE:
Na stronie gry pojawił się również nowy film. Waży on 81,3mb i ściągnąć go można dokładnie z tego miejsca.AZ
Jak widzicie strona uległa kompletnej przebudowie. Nowa wersja jest wg nas lepsza, wygodniejsza w obsłudze i ogólnie ładniejsza :). Po pierwsze mamy nową domenę, przez którą możecie nas odwiedzać:

www.adventure-zone.info


Co prawda przeprowadzka cały czas trwa, ale myślę że to co już dla Was przygotowaliśmy w zupełności na nowy początek wystarczy.

Warto wspomnieć, że wszystkie posty, tematy oraz użytkownicy zostali przeniesieni ze starego forum - dlatego (jeżeli rejestrowałeś się wcześniej na naszym forum) w panelu po lewej możesz wpisać swoje dane i hasło, dzięki czemu się zalogujesz.

Kliknij na Czytaj więcej, aby dowiedzieć się... no więcej :P