Papetura
Na rynku pojawia się coraz więcej gier przygodowych, których świat oraz postacie zostały wykonane przy użyciu różnych materiałów, na przykład papieru czy plasteliny. Nie tak dawno w sprzedaży pojawiło się Lumino City, a przed nami jeszcze premiera Armikroga (następcy kultowego The Neverhood). Do tej listy dołączy także produkcja Papetura tworzona przez polskie studio Petums.

W jego skład wchodzi Tomasz Ostafin oraz dźwiękowiec Paweł Adamczyk. Ich projekt będzie wykonany jedynie przy pomocy papieru. Gra opowie o przygodach dwójki bohaterów – Pape oraz jego towarzysza Tura. Podróżujący po świecie gracz napotka wiele dziwnych istot, zarówno tych przyjaźnie, jak i wrogo nastawionych. Szybko okaże się, że głównym celem podróży jest nie tylko przetrwanie, ale także uchronienie świata od niszczycielskiej siły pochodzącej od ognia bezlitosnego potwora.

Projekt próbuje zebrać 13 tysięcy dolarów w serwisie IndieGOGO. Koniecznie zapoznajcie się z demem i jeżeli przypadnie Wam do gustu, to dorzućcie własną cegiełkę w kampanii. Tym bardziej, że kopię gry można już otrzymać za 9 dolarów. Zbiórka kończy się 28 lutego, a jeżeli ta pójdzie po myśli twórców, to Papeturę otrzymamy we wrześniu 2016 roku.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?