Octodad: Dadliest Catch
30 stycznia na platformie Steam odbyła się premiera przygodowo-zręcznościowej produkcji Octodad: Dadliest Catch stworzonej przez studio Young Horses. Grę można zaliczyć do grona tytułów o niecodziennej tematyce, gdyż pozwala graczowi wcielić się w ośmiornicę podszywającą się pod pana domu pewnej rodziny. Oczywiście nasza w tym głowa, aby żona oraz dwójka dzieci nie zorientowały się kim naprawdę jest główny bohater.

Głowonoga czeka szereg codziennych czynności do wykonania, takich jak przygotowanie śniadania, wizyta w sklepie czy koszenie trawnika. Nic w tym trudnego, gdyby nie macki, których ruchy będziemy musieli opanować do perfekcji. Każdą z nich pokierujemy w oddzielny sposób, czego efekt możemy obejrzeć na zwiastunie udostępnionym poniżej. Produkcja oferuje tryb kooperacji od 2 do 4 graczy, a towarzyszący nam przyjaciele będą odpowiadać za sterowanie poszczególnych macek bohatera.

Dadliest Catch jest sequelem wydanego w 2010 roku Octodad dostępnego do pobrania za darmo z oficjalnej strony producenta. Jeżeli ktoś ma ochotę zagrać rozbudowaną kontynuację, to może ją zakupić w cenie 13,99 € na platformie Valve. Gra dostępna w obecnej chwili na systemach Windows/Mac/Linux, a 18 marca ma pojawić się także wersja na PlayStation 4.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?