Amnesia: The Dark Descent
Dokładnie 14 października seria "Premierowa Okazja" wydawana przez firmę Cenega Poland wzbogaci się o dziesięć kolejnych tytułów. Wśród nich znajdziemy rozszerzone wydanie horroru Amnesia: Mroczny Obłęd, które poza pełną wersją gry będzie zawierać także darmowe DLC o nazwie Justine. Zapytacie pewnie dlaczego dystrybutor każe Wam płacić drugi raz za tę samą grę? Otóż nie każe. Jak się dowiedzieliśmy, za około dwa tygodnie na stronie Cenegi będzie dostępny patch umożliwiający instalacje dodatku dla osób, które zakupiły Amnesię już wcześniej. Pozostali zainteresowani kupnem będą musieli wydać na grę 39,99 PLN.


   

Komentarze


1727 #1 Kiirama
dnia 04.10.2011 22:31
Ale że dla polskiej wersji? Przecież sam dodatek był już od dawna dostępny. Za darmo. Tylko że dodawano go w wyższym patchu, niedostępnym z tego co się orientuję w polskiej wersji językowej. Zapewne o to chodzi. Ale żeby od razu nazywać to wydaniem rozszerzonym? Przecież każdy, kto kupił grę chociażby na Steamie, dodatek miał za darmo i żadne oficjalne, niedostępne w podstawce rozszerzenie to nie było. Tani chwyt marketingowy. Shame on you Cenega!
292 #2 Przemo
dnia 05.10.2011 10:54
Nie wiem dokładnie jak to jest z tym dodatkiem, bo dopiero w niedzielę odzyskałem swoją grę, ale czytałem o problemach z uruchomieniem Justine w polskiej wersji Amnesii. Patch chyba będzie to umożliwiał.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?