Amnesia: The Dark Descent
Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech ogłasza, że do planu wydawniczego firmy trafiła Amnesia: Mroczny Obłęd. Ta wyjątkowa produkcja (średnia ocen na metacritics.com to 85%) zostanie wydana w polskiej, kinowej wersji językowej w listopadzie bieżącego roku.

Zbudź się...
Amnesia: Mroczny Obłęd to survival horror z widokiem z pierwszej osoby. Gra o pogrążeniu, odkrywaniu i przeżywaniu koszmaru. Doświadczenie które zmrozi ci krew w żyłach. Potykasz się idąc przez wąskie korytarze, w odległości słychać płacz. Jest coraz bliżej.

Eksploruj…
W grze Amnesia: Mroczny Obłęd wcielimy się w postać Daniela, który budzi się w opuszczonym zamku, ledwo przypominając sobie o swej przeszłości. Podążając niesamowitymi ścieżkami musimy również towarzyszyć Danielowi w niespokojnych wspomnieniach. Horror nie pochodzi jedynie z zewnątrz, ale również z wewnątrz. Niepokojąca odyseja w ciemne zakamarki umysłu czeka.

Doznaj...
Przy użyciu pełnej symulacji świata, przyjemnej grafice 3D i dynamicznego systemu dźwięku gra niesamowicie wciąga. Kiedy gra sie rozpoczyna, to ty będziesz kontrolował jej przebieg od początku do końca. Nie ma filmowych przerywników, retrospekcji a wszystko co się stanie dzieje się na naszych oczach. Coś wyłania się z ciemności. Zbliża się. Szybko.

Przeżyj...
Amnesia: Mroczny Obłęd wrzuca Cię w niebezpieczny świat gdzie zagrożenie może czaić się za każdym rogiem. Twoim jedynym sposobem obrony jest ukrywanie się , ucieczka jak i używanie sprytu.

Czy masz to co trzeba, by przeżyć?

Więcej informacji na temat polskiego wydania gry Amnesia: Mroczny Obłęd już wkrótce.

Źródło: Informacja prasowa


   

Komentarze


1332 #1 onslow
dnia 28.09.2010 22:36
Jeśli, nic nie zepsują i Amnesia będzie taka jak Penumbra, to zapowiada się bardzo ciekawa gra. Trochę się jednak boję, ponieważ trylogia przypominała trochę równię pochyłą. Od kapitalnej jedynki przez na pewno od niej słabszą "Czarną Plagę" po "Requiem" - takie nie wiadomo co. Mimo obaw czekam na produkt finalny.
1323 #2 moomphas
dnia 29.09.2010 10:20
Nie ma żadnych obaw, gra już jest praktycznie przez wszystkie szanujące się serwisy zrecenzowana. Amnesia po prostu miażdży i można spokojnie brać w ciemno.
729 #3 Evillady
dnia 29.09.2010 14:36
O ile ktoś lubi być miażdżony strachem. Ja nie lubię. Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?