Gamescom (targi)
Na tegorocznych targach w niemieckiej Kolonii nie mogło zabraknąć także obecności Gray Matter. Na stoisku DTP Entertaiment można było obejrzeć nowy trailer (jak się zarzekają twórcy - pochodzący już z finalnej wersji gry), który znajdziecie w rozwinięciu newsa lub pod tym adresem. Otrzymaliśmy także pokaźną liczbę screenshotów z wersji na komputery PC oraz konsolę Xbox 360.

Niepokoi jedynie informacja widniejąca na końcu filmiku - "In stores fall 2010". Czyżby kolejna obsuwa?   

Komentarze


1398 #1 Igor Hardy
dnia 18.08.2010 23:55
Świetny trailer to to nie jest. Dominują nudne napisy i w ogóle wygląda jakby wciąż brakowało skończonego materiału do pokazania graczom. Zero dialogów czy interfacu, tylko pare przebłysków jak postacie maszerują.

Jakbym nie wiedział, że grę robi Jane Jensen, to po takim zwiastunie bym się niczego klasy Gabriela Knighta nie spodziewał.
165 #2 Kami
dnia 19.08.2010 00:35
... Najpierw wygląda jak trailer kolejnego 1112, a potem po prostu robi się tandetne. Słowo daje, Ci ludzie czasami sami sobie szkodzą. Jakby to była pierwsza rzecz, którą widziałabym a propos tej gry to od razu bym ją skreśliła.
729 #3 Evillady
dnia 19.08.2010 19:28
Na mnie wrażenie zrobiła tylko muzyka. Bardzo klimatyczna. Resztę w zasadzie w mniejszym lub większym stopniu, w takiej lub innej formie już widziałam więc...
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?