AZ
Nowości na stronie
Przemo dnia 27.09.2009 16:26
Raz na jakiś czas będziemy informować w jednym newsie o wszystkich nowych tekstach, bądź materiałach, jakie pojawiły się na stronie w ciągu ostatnich kilku dni. Rozpisywanie się na temat każdego poradnika lub obrazka nie ma większego sensu. Oczywiście, jeśli dany tekst będzie wyróżniał się na tle innych, to nie omieszkamy Was poinformować o nim od razu. :) Tyczy się to również filmów udostępnianych na naszym profilu YouTube. Zachęcam do częstego odwiedzania.

W dniu wczorajszym, Madzius888 udostępniła minirecenzję do gry Safecracker. Mini, gdyż przygodówka nie jest ani długa, ani rozbudowana. Jeśli chcecie pobawić się we włamywacza i otworzyć kilka, różnego rodzaju sejfów, zaopatrzcie się w ten tytuł (cena 14,90 zł w serii wydawniczej SuperCena). Samą recenzję znajdziecie pod tym adresem.

Ja z kolei przysiadłem wreszcie do komputera na trochę dłużej i pozbierałem do kupy przygodówki, o których (z różnych powodów) nie poinformowałem wcześniej w newsach. Krótkie opisy sześciu nowych produkcji, galerie do nich oraz inne różności są dostępne w "PEGAZ'ie". Jest na co czekać, oto lista tytułów:

- Adam's Venture
- Alternativa
- Decay
- Julia
- Last Half of Darkness: Tomb of Zojir
- The Dame in Black Case

W przyszłym tygodniu postaram się dodać kilka następnych pozycji.

Miło mi również poinformować, że mały "update" nastąpił także w Redakcji AZ. 15 września do naszego grona dołączył Percival, który będzie dla Was pisał zapowiedzi najgorętszych przygodówek, jakie pojawią się na rynku w najbliższym czasie. Już niedługo na stronie zagości kolejny tekst jego autorstwa.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?