Włatcy Móch: Wrzód na dópie
Chyba żaden inny serial nie wzbudził tylu kontrowersji, co nasi rodzimi Włatcy Móch. Można go kochać lub nienawidzić, lecz na pewno nie można pozostać wobec niego obojętnym. Fanów przygód Czesia i jego paczki ucieszy zapewne fakt, że już w przyszłym miesiącu będą mogli zagrać w przygodówkę ze swoimi "bohaterami" w rolach głównych. Nosi ona tytuł Włatcy Móch: Wrzód na dópie, a jej sugerowana cena to 49.99zł.
Ale oddajmy może głos wydawcy - firmie Nicolas Games:


Gra opowiada o przygodach ośmiolatków z klasy II b. Grupa naszych bohaterów powraca do szkoły po przerwie wakacyjnej.

Ku ich zaskoczeniu w szkole zaszło wiele zmian, i to zmian na gorsze: kamery, cyborgi, mundurki i wszechobecna kontrola. System szkolnictwa próbuje krzewić w młodych Polakach poczucie patriotyzmu oraz pełne posłuszeństwo - różnymi metodami. Niedługo chłopcy odkryją Zło zaczajone w miejscu, do którego nikt nie zagląda... korek do żaby powrócił. W najnowszej grze Nicolas Games pokierujemy Czesiem i chłopakami w misji przeciw niebezpieczeństwu z kosmosu. Jak do tego doszło i co z tego wyniknie ? Grupa pomysłowych ośmiolatków, znajdzie sposób aby zerwać z reżimem, a ty będziesz mógł im w tym pomóc.

Dziesiątki zabawnych dialogów oraz sytuacji. Najpopularniejsze ofiary polskiego szkolnictwa w wersji na PC/DVD już w lutym do nabycia w najlepszych sklepach.

Gotowy? Ubieraj mundurek, włączaj komputer i do dzieła. Zostań Włatcą Móch !


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?