Zobacz temat


Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Serwisy o grach - rzetelne, czy nie?
Kami
W naszym shoucie rozpoczęła się ciekawa dyskusja, którą myślę można przenieść na forum, gdzie jeden post nie jest ograniczony do 200 znaków. Wink2 Także wybaczcie to małe przeniesienie.
Edytowane przez Kami dnia 25.01.2011 22:10
 
Vicek
Ja niedawno szukałem jakichkolwiek nowych informacji o Haunted i nic nie znalazłem - nawet na stronie i forum Deck13. Na GOLu ciągle podają, ze Haunted miało premierę 30 września ubiegłego roku Wink2
 
Elum
Vicek, na forum Deck13 jest jeden wątek o Haunted w części niemieckiej (tekst ładnie się tłumaczy w Babelfishu): http://www.deck13...1286033240 A co do GOL'a. Szczerze mówiąc od dawna tam nie zaglądam. Szkoda czasu. Liczba błędów i bzdur w ichniejszej Encyklopedii już dawno przekroczyła wszelkie granice.
 
Evillady
Ludzie no, ale czego Wy oczekujecie po GOLu? Przecież średnia wieku tam piszących to 15 lat.
 
Don Mielon
Problem w tym, że to i tak najlepszy portal o grach w Polsce.
 
Przemo
Najpopularniejszy.
 
Don Mielon
A znasz lepszy? Chyba żaden serwis nie ma tak dużej bazy gier. Podobają mi się u nich przede wszystkim videorecenzje i gameplaye z komentarzem.
 
Przemo
Filmy mają rzeczywiście niezłe. Częściej zaglądam na Polygamie,z GOLa chyba najczęściej korzystają osoby, które chcą na szybko dowiedzieć się czegoś o którejś grze lub skopiować opis na swoje potrzeby
 
Don Mielon
Ale Polygamia to bardziej blog o grach, coś w stylu Gamezilli i na dobrą sprawę ciężko ją w ogóle do GOL-a porównywać.
 
Evillady
Ja tam korzystam ze strony CDA i nie narzekam. Choć oczywiście wszystkie inne branżowe też odwiedzam.
 
Don Mielon
I narzekasz na wiek użytkowników GOL? Na stronie CDA jest jeszcze niższy zapewne. Ja zaglądam na GOL, mimo że do ideału mu daleko. Lubię mieć pod ręką bazę gier.
 
Elum
Tylko, że ta baza gier to, paradoksalnie, największa porażka GOL'a. Pomijam fakt, że pod wpisami w GOL'owej encyklopedii nikt się nawet nie podpisuje. Problem w tym, że one są po prostu słabe. Najeżone błędami (czasem wręcz kompletnymi bzdurami), przepisywane/tłumaczone z błędami z anglojęzycznych stron. Dramat, jednym słowem. Z drugiej strony, rozwijając to, co napisałem w Shoutboxie przedwczoraj. Trochę wtedy kłamałem, bo prawdę mówiąc uważam, że GOL ma swoje plusy. Największy z nich to kilku KONKRETNYCH dziennikarzy/newsmanów tam piszących, którzy rzeczywiście znają się na grach, a nie tylko udają, jak większość. Problem w tym, że te osoby nie udzielają się w GOL'owej encyklopedii, tylko piszą artykuły na stronę główną. :) BTW, o Polygamii mam podobne zdanie, jak o GOL'u. To znaczy uważam, ża warto tam czytać materiały KONKRETNYCH recenzentów/newsmanów. Polygamia jako całość też nie jest znowu taka rewelacyjna. Są lepsze serwisy. Dużo lepsze.
 
Evillady
Don mówiłam o piszących tam pseudo dziennikarzach, nie uzytkownikach. Elum to samo możesz powiedzieć o każdej stronie/magazynie/serwisie/stacji radiowej i telewizyjnej. Warto czytać/słuchać/oglądać tylko konkretnych ludzi, którzy się tam udzielają. Normalna sytuacja.
 
Jeziu5
Ja wypowiem się krótko - jak szukam czegoś o grach, to o grach przygodowych. A od tego mam AZ Wink2
 
twig
No to niewiele ci trzeba do szczęścia jeziu5
 
Jeziu5
Ciesz się małymi rzeczami, a duże się same sobą zajmą :wink:
 
helena005
poly gamecorner cda gamezilla rozne sa fajne i przedewszystkim aktualizowane na biezaco !!
 
marconi
Szukając serwisów o grach warto zajrzeć na portal mmo http://www.portal...y,807.html
Jest tam naprawdę sporo materiałów o grach zarówno przeglądarkowych mmo
 
Przejdź do forum: