Broken Sword I: The Shadow of the Templars

Dodane przez Adventure-Zone dnia 09.04.2006 23:07
Adventure Zone poleca Broken Sword: The Shadow of the Templars (PC, PS1, GBA)
Producent: Revolution Software
Wydawca: Virgin Interactive Entertainment
Wydawca w Polsce: -
Data premiery: 30 września 1996
Data premiery w Polsce: -
Wersja PL: amatorskie spolszczenie - kinowe
Gatunek: Surrealistyczna, Konspiracja
Nośnik: 2 CD
Cena w dniu premiery: b/d
Oficjalna strona: www.revolution.co.uk

Wymagania sprzętowe

Pentium 486 66 MHz, 8 MB RAM, karta graficzna SVGA, karta dźwiękowa kompatybilna z Sound Blasterem


Opis gry

Gra Broken Sword:The Shadow of the Templars została wykonana przez Revolution Software, a wydana przez Virgin Interactive w 1996 roku.Wciąga ona głównie swoją fascynującą fabułą, więc od niej zacznę.

Podczas wakacji amerykański student prawa z Kalifornii,George Stobbart, jako pierwsze miasto europejskie wybrał Paryż.Gdy odpoczywał pod parasolem małej kawiarenki nagle zauważył staruszka z teczką i zaraz za nim wbiegającego Clowna z akordeonem.Nim się obejrzał Clown ulotnił się, a kawiarenka wyleciała w powietrze.

To tylko początek tej wspaniałej przygody.Podczas pogoni za swoim niedoszłym zabójcą George zapoznał się z piękną francuską dziennikarką Nico, odwiedził Irlandię, Hiszpanię, Syrię, pojechał pociągiem przez Wielką Brytanię do Szkocji, po to by zniweczyć plany neo-Templariuszy i przeżyć romans z Nico.Ale oprócz ciekawej fabuły wspaniale prezentują się inne atrybuty tego programu.

Grafika po prostu wgniata w ziemię.Wspaniałe wnętrza i znakomicie animowane postacie, a także niezłe animacje przerywnikowe powodują, że chce się grać. A do tego dochodzi znakomicie dobrana muzyka, która dostosowywuje się do sytuacji w jakiej jesteśmy.Ogólnie gra się extra, nie miałem żadnych problemów z jej przejściem, gdyż autorzy prowadzą nas jak po sznurku do kolejnych zagadek. [Avistak]Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
Link: Spolszczenie
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?