Toonstruck

Dodane przez drozda dnia 15.04.2006 20:24
Toonstruck (PC)
Producent: Burst
Wydawca: Virgin Interactive
Wydawca w Polsce: IPS Computer Group
Data premiery: 1996
Data premiery w Polsce: 1997
Wersja PL: b/d
Gatunek: Komedia, Science-Fiction
Nośnik: 2 CD
Cena w dniu premiery: b/d

Wymagania sprzętowe

PC 486, CD-ROM, 16 MB RAM


Opis gry

Na Gwiazdkę 1996 roku światło dzienne ujrzał najnowszy wówczas produkt Virgin Interactive "Toonstruck".Mimo pochlebnych recenzji w renomowanych pismach, gra nie zdobyła uznania wśród graczy.

Drew Blanc to rysownik, pracujący nad programem "Fluffy Fluffy Bun Bun Show". Drew siedzi właśnie nad kartką papieru, gdyż musi wymyślić na jutro nowego bohatera. Niestety nic nie przychodzi mu do głowy. W nocy zasypia nad projektem i zostaje przeniesiony do krainy pełnej jego "animków" - Cutopii. Tam dowaiduje się, iż kraina jest w niebezpieczeństwie i desperacko potrzebuje bohatera...

Grafika gry jest bardzo nietypowa, jak na grę przygodową. Na rysowane tło "wklejono" digitalizowaną postać Christophera Lloyda ("Back to the Future"), który gra Drew Blanca. Postać jego fantastycznie wpleciona jest w otoczenie. Reszta postaci to animowane rysunki. Całość jest kolorowa i starannie wykonana - inaczej mówiąc szata graficzna powala z nóg. Przygrywająca muzyka znakomicie oddaje nastrój panujący w Cutopii. Głosu postaciom użyczyli m.in Tim Curry, David Ogden ("M.A.S.H."), Dan Castallanetta (Homer Simpson). Zagadki są sensowne i w miarę trudne, co nie czyni gry banalnej.

"Toonstruck" jest pozycją dla każdego. Polecam! [Avistak]Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?