Ace Ventura

Dodane przez Adventure-Zone dnia 09.04.2006 21:12
Ace Ventura (PC)
Producent: 7th Level
Wydawca: Atari / Infogrames
Wydawca w Polsce: CD Projekt
Data premiery: 21 kwietnia 1997
Data premiery w Polsce: 4 maja 1997
Wersja PL: Pełna
Gatunek: Komedia
Nośnik: 1 CD
Cena w dniu premiery: b/d

Wymagania sprzętowe

Pentium 100MHz, 8MB RAM, Windows 95


Opis gry

Gra ta została zrobiona na podstawie filmu (a nawet dwóch) z Jim'em Carrey'em pod takim samym tytułem.Napisali ją programiści z 7th Level, a w całości spolszczył ją CD-Projekt, co wyszło grze na dobre.

Fabuła nie jest wcale oparta na scenariuszu filmowym.Naszego dzielnego detektywa poproszono o odnalezienie psów Husky, które zostały prawdopodobnie skradzione.Ventura wyrusza na pomoc zawieruszonym psom i jak się później okaże, także innym rodzajom zwierząt.

W grze występuje wszędobylski szalony humor, aczkolwiek jest on mało wybredny. Spolszczenie gry jest bardzo dobre.Zankomite głosy aktorów, którzy jako tako wczuwają się w swoje role.Teksty polskie są niezłe i bardzo dobrze nagrane. Tu pochwała dla CD-Projekt'u. Kilka słów o grafice - jest to bardzo kolorowe SVGA ze świetnymi animacjami postaci. Muzyka to niestety MIDI (!!), ale na szczęscie bardzo dobrej jakości.Muzyczki łatwo wpadaja w ucho.Grę urozmaicają wstawki zręcznościowe i logiczne.Zrecznościowe mogą niektórych nie wprawionych doprowadzić do nerwicy, logiczne natomiast są dosyć trudne, np. układanie totemu lub półksieżycy(aarrggh!).Wstawki te niestety trochę denerwują i psują ogólne wrażenie.Zwykłe zagadki są dosyć proste i nie sprawiają kłopotów.Przykładowe obrazki
Materiały dostępne na Adventure Zone:
Dodatkowe materiały:
brak
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?