City of Secrets 2: Episode 1 - poradnik

Dodane przez Jeziu5 dnia 12.05.2013 12:36

Dosłownie pociągnij za sznurek by rozjaśnić ciemności. Podnieś gogle leżące na lodówce w lewej części pokoju. Otwórz lodówkę, a następnie szafę z ubraniami w prawej części pokoju. Kliknij na ubranie, a następnie na sęk w desce. Spróbuj otworzyć skrytkę. Prawidłowe ustawienie to:

city_of_secrets_2_episode_1_poradnik_001.jpg

Zabierz dziennik, a następnie smar. Z lodówki wyjmij klucz, a spod łóżka miskę. Pod zderzaczem chomików leży trochę ziarna - podnieś je i włóż w inwentarzu do miski. Smarem nasmaruj kłódkę i otwórz kluczem. Naciśnij mrugający przycisk i włóż miskę do szuflady. Wejdź do windy.

Porozmawiaj dwa razy z szykownie ubranym kretem, stojącym pod marketem, a następnie z panią kret po lewej. Zabierz jedną mapę ze stoiska po lewej. Znowu porozmawiaj z bogaczem i klikając na drogowskaz przejdź do zamku.

Podejdź do monumentu (również poprzez kliknięcie na drogowskaz). Porozmawiaj o wszystkim z protestującym kretem. Wróć pod pałac i zabierz wiadro stojące koło wędkarza. Przejdź przez most i porozmawiaj z dość oryginalnym sprzedawcą ryb. Napełnij wiaderko wodą z fontanny. Przejdź do kopalni, a następnie do tamy. Czas na miłą pogawędkę z Panią z Okienka. Zabierz cytrynę dojrzewającą nieopodal. Wróć pod pomnik i oddaj dokumenty strajkującemu kretowi. Udaj się do Molemartu i wspomniane dokumenty pokaż też sprzedawczyni. Dostaniesz od niej plakaty. Rozwieś je w 3 miejscach: na tablicy zaraz na prawo, na tablicy obok sklepu rybnego i obok Pani z Okienka. Wróć do sprzedawczyni i znów daj jej dokumenty. Udaj się urzędu i oddaj buraka oraz papiery. Otrzymasz certyfikat, który musisz zanieść strajkującemu. Odbierz nagrodę od burżuja pod MoleMarketem, a następnie zagadaj do Bianci. Czas udać się do kopalni. Zerknij na mapę oraz pod wycieraczkę. Znajdziesz klucz, którym otworzysz drzwi. Wejdź do środka. Podnieś łopatę leżącą nieopodal i użyj jej na świecących grzybkach. Zanieś grzybki Biance i udaj się do sprzedawcy ryb. Oddaj mu Pocapone Charm i wiadro z wodą. Wróć do kopalni i przejdź przez drzwi, które odsłoniłeś wykopując grzybki. Oto przykładowe rozwiązanie łamigłówki. Różni się ono dla różnych gier.

city_of_secrets_2_episode_1_poradnik_002.jpg

Umieść składniki w odpowiednich dziurach. Od prawej: elektryczny węgorz, olej, cytrynka i Pocapone Charm.

Po długim przerywniki filmowym udaj się do Lucindy. Po rozmowie zerknij na panel obok tamy. Należy łączyć DOLNE bezpieczniki z GÓRNYMI. Połącz 1 z 1, 2 z 3 i 3 z 2.

city_of_secrets_2_episode_1_poradnik_003.jpg

Pora na kolejny przerywnik. Po jego zakończeniu podnieś włócznię leżącą po lewej stronie pomieszczenia. Za jej pomocą zdejmij balonik z żyrandolu. Na kracie wisi lina - zabierz ją. Napełnij balonik przy pomocy butli z gazem i połącz ze sznurkiem. I to już koniec pierwszego epizodu.

Autor: Jeziu5

   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?