Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Wielkie Spotkanie AZ & Przygodoskop
Elum
Mnie idealnie pasują dwa najbliższe weekendy. Dalej - ciężko powiedzieć na dzień dzisiejszy. Słabo mi idzie planowanie długoterminowe. :)

jackowsky
Mnie najbliższy weekend nie pasuje, chyba, że spotkanie będzie w Poznaniu :) Jestem w Gnieźnie, więc do Poznania mam blisko.
Wstępnie wszystkie następne weekendy sierpnia są OK (czyli 14, 21 i 28). Dwa ostatnie weekendy września (18 i 25) też są OK. Podobnie jak u Eluma, plany październikowe są zbyt odległe. :)

Madzius888
Lista:

Elum - 7.08, 14.08
Evil - dostępna do 20 października
jackowsky - 14.08, 21.08, 28.08, 18.09, 25.09
Madzius - dostępna weekendami

Twój Nick - Twój Termin
Edytowane przez Madzius888 dnia 04.08.2010 21:50
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Kami
Khem... <robi ładne oczka> no a miało być we Wrocławiu... skoro Wam aż tak bardzo nie po drodze nie jest to może... to może już będzie we Wrocałwiu? Grin

Madzius888
No co wy? Już nikt się nie odpisze? Sad

Don Mielon
A mówiłyście, że w Dolsku nie można zrobić bo takie tłumy się szykują...

Madzius888
Skończ już ten żart, bo nie jest już śmieszny.

jackowsky
To co? Coś się dzieje w temacie? Chciałbym zaplanować te dwa ostatnie weekendy sierpnia... :)

Madzius888
Fajnież, że się upominacie. Nikt pewnie nie walnie z grubej rury terminu, więc ja rzucę, że stawiam na 28/29 sierpnia.

Ale mi zupełnie egal, więc termin jest jeszcze negocjowalny Grin

jackowsky
Dobra, wpisuję w kalendarz...

Evillady
Mnie pasuje. Madzius o dałaś cynk o takich planach na Przygodoskopie? Może trzeba by taki temat i tam założyć?
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

jackowsky
Nie ma potrzeby zakładania odrębnego wątku, gdyż taki (o zlotach) istanieje od 2006r. :) Zaraz wpiszę termin.

[EDIT]
Acha, a znane jest już miejsce?
[/EDIT]
Edytowane przez jackowsky dnia 16.08.2010 17:12

Evillady
OK dzięki w takim razie. :)

A co do EDIT, to odpowiedź brzmi: miał być Wrocek, padła propozycja Krakowa, ostatecznej decyzji brak.
Edytowane przez Evillady dnia 16.08.2010 17:13

Madzius888
Kraków - fajnie już sobie na przygodoskopie załatwili sprawę wspólnych dojazdów, niech będzie Smile2

Może tylko Kami i Davero chwilę popłaczą, ale Wrocław też będzie - next time Smile2

Ines
Witam wszystkich!
Jackowsky pytal , czy znane jest miejsce... poniewaz na Przygodoskopie juz wczesniej postawilismy na Krakow, to dla mnie w tym pytanju chodzilo o miejsce w Krakowie.
Zeby jakis dojazd byl w miare wygodny i knajpka przytulna i niedroga...

jackowsky
Ines napisał/a:
[...]to dla mnie w tym pytanju chodzilo o miejsce w Krakowie.Zeby jakis dojazd byl w miare wygodny i knajpka przytulna i niedroga...

Mnie nie do końca chodziło o to :) , ale też chciałbym to wiedzieć...

Evillady
Hej no to może przygodoskopowicze coś zaproponują? Skoro spotykacie się w Krakowie, to na pewno znacie jakieś fajne miejsca. :)

jackowsky
Coś źle zrozumiałaś. Zloty Przygodoskopu były w Katowicach i gdyby wspólny zlot się miał odbyć w tym mieście, to nie ma sprawy - polecimy coś. :)

Mi dodatkowo zależałoby na tym, żeby w okolicach tej knajpki można było samochód zostawić nie martwiąc się, że przyjdzie go w zastaw oddać, gdy trzeba będzie uregulować rachunek za parking :)
Edytowane przez jackowsky dnia 18.08.2010 07:57

Evillady
A to bardzo możliwe. Grin
Ja nie jestem zmotoryzowana więc mnie wsio ryba. Wink2

Ines
A duzo w ogole osob jest z Krakowa lub okolic? Czy ktos moze polecic miejsce dla spotkania (z pobliskim parkingiem) i zarezerwowac miejsca?

Moze spokamy sie w Katowicach? La Grotta jest przyjemna knajpka, pizza jest smaczna, a i dojazd wygodny.

Przejdź do forum: