Zobacz temat

Kto tu jest? 1 Gości
 Drukuj temat
Wielkie Spotkanie AZ & Przygodoskop
telipinus
Witam, za jakiś czas opiszę spotkanie jakie odbyło się 12.09 w Krakowie w tradycyjnej knajpie, gdzie spotyka się redakcja AZ kiedy są 'zjazdy' w przepięknym mieście Krakowie.

Bądźcie czujni...
Edytowane przez Madzius888 dnia 04.08.2010 21:27
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

telipinus
Jestem Wam drodzy czytelnicy winny przeprosin za zaległość redakcyjnego obowiązku opisania naszego małego AZ-kowego spotkania, którego nazwany zostałem 'osią'.

12.09 A.D. 2009 zostało zorganizowane (tzn wcześniej już zostało wszystko ustalone) spotkanie na krakowskim rynku, pod pomnikiem A. Mickiewicza. Jako że przyjechałem z daleka do tego pięknego miasta, to musiałem po prostu spotkać się z ekipą stacjonującą w Krakowie i okolicach :)
O godz. ok 18 z minutami spotkałem się z Percivalem na Rynku. Zamieniliśmy kilka słów i przeszliśmy na Mały Rynek w stronę tradycyjnie już zajmowanego przez AZ lokalu 'Koliba'. O nazwie tego lokalu niech już mendosa (jak chce) się wypowie bo ma to związek (jak zawsze nie pamiętam) chyba z górolami i zbójnikami...heeej!!! Pfft
Tam zajęliśmy stolik i przy takowym siedzieliśmy i rozmawialiśmy sobie czekając na pojawienie się reszty. W kilkanaście minut pojawił się mertruve z kolegą. Przenieśliśmy się do większego stolika, przy kórym zrobiło się już głośniej i śmieszniej Pfft Nie mówię w tej chwili, że Percival jest nudny czy jakiś inny :) lecz z Mertem po prostu bardziej się znam i... sami rozumicie. Kilkanaście minut czekaliśmy przy wspólnej debacie i biesiadzie, aż się tu nagle z nie nacka (z nikąd i nie-nikąd) pojawił mendosa.
Zaczęły się uściski, wymiany dłoni i koszulek...i dopiero w takim gronie usiedliśmy do centralnego punktu wydarzeń jakie nas tam zebrały, a mianowicie zamówienie kolejnej kolejki picia SuperBad
Oczywiście były jeszcze dwa ważne punkty spotkania; nie wspominam obgadania dziewcząt, których nie było bo to rozumie się samo przez się, lecz wręczenie Percivalowi cyrografu (tak się już przyjęła ta nazwa) który stanowił przyznanie statusu stałego współpracownika na stanowisku 'zapowiadacza' (tzn będzie pisał wszystko, lecz z nastawieniem głównie zapowiedzi, w których jest coraz lepszy).
Kolejnym punktem; nie wspominam obgadywania... SuperBad było oficjalne podziękowanie mendosie za wkład pracy za działalność na rzecz AZ, wizerunek i ojcowską opiekę starej strony oraz pomoc przy kłopotach z nową odsłoną AZ. Mamy nadzieję, że zmiany nie idą za szybko i postara się w tym wszystkim połapać nasz leciwy mendosa Pfft a nasz młody duchem zespół przysporzy dumy i spokoju 'Ojcom Założycielom' Wink2
Po wszystkich czułościach, nagadaniu się i naśmianiu, rozeszliśmy się ok godz 21/22 do swych obowiązków lub co po niektórzy na zasłużony nocny odpoczynek.
"Nie podoba się to nie słuchaj, a kłamać nie przeszkadzaj" K. Jeskow

mendosa
"Koliba", to po prostu szałas w górach, aczkolwiek jest jeszcze inne potoczne znaczenie tego słowa - karczma, pewnie wzięło się ono stąd, iż karczmy były w szałasach, zresztą wiele jest w górach lokali o nazwie "Szałas pod X,Y,Z", czy temu podobnych. Lokal, w którym już tradycyjnie spotykała się społeczność AZ, nazywa się dokładnie "Krakowska Koliba", lubię go od wielu lat, zresztą wraz ze znajomymi uznaliśmy go kiedyś za Krakowski odpowiednik Zakopiańskiej "Kolibecki".

Co do przebiegu spotkania, ja dotarłem chwilę po 20-tej, natomiast Mert i Gorthard zbierali się około 21.30, reszta grona rozstała się nieco później - było tuż po północy, do domu dotarłem po 1 w nocy, gdyż wyjątkowo długo zajęło mi wezwanie taksówki (wiadomo, sobota, wszyscy wracają z imprez), a w międzyczasie zrobiłem sobie mały spacer przez śródmieście.

Dziękuję za butlę Ballantinesa, którą już napocząłem i z umiarem spożywam, delektując się tym trunkiem. Grin .
mendosa=The Real Mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM

10.01.2010 - wracam do Swojego Wymiaru, ponieważ nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnej formy indoktrynacji.

Percival
No, telipinusie, nareszcie zdałeś relację Yeah Szkoda tylko, że nie ma żadnych zdjęć Sad

Dodam tylko, że w ogólnym podsumowaniu spotkanie było bardzo udaneMrGreen
Edytowane przez Percival dnia 20.09.2009 19:40

Madzius888
Faaaaaaaaaaajne są takie ZRAZ-y... Eh... Eh... Eh.
Gram w: Law&Order
Ostatnio ukończyłam: The Dream Machine

Evillady
Że niby trzeba kolejne w końcu zorganizować? No to niech się ktoś za to weźmie i zaproponuje datę. Jak ma być we Wrocku, to Kami odpowiada za organizację. Grin
Ostatnio ukończyłam: Black Mirror III.
Teraz gram: Riven: A Sequel to Myst.

Madzius888
Tak? Myślisz, że to miałam na myśli?
Nie wiem, może? Lol

No to jak nie ma Kamiś, to na razie termin.
Ja się chętnie dopasuję do terminu... Smile2Smile2
Edytowane przez Madzius888 dnia 03.08.2010 19:46

Don Mielon
Ja proponuję w Dolsku bo tu mam najbliżej.

Tutaj macie moją własną reklamę Dolska: http://markolf.pl...845#235845
Edytowane przez Don Mielon dnia 03.08.2010 19:49

Evillady
@Madzius, a nie? No to mów od razu. Jak chcesz robić ZRiUAZ. Lol2

Dla nie wtajemniczonych:

ZRAZ = Z.R.A.Z. = Zlot Redakcji Adventure Zone.

A zatem:

ZRiUAZ = Z.R. i U.A.Z. = Zlot Redakcji i Użytkowników Adventure Zone. Wink2

@Don no tam mnie jeszcze nie było. Lol2
Edytowane przez Evillady dnia 03.08.2010 20:01

Madzius888
Ja też jakoś nie miałam tam na razie żadnego interesa, zaskakujące, prawda? Grin

Ale ja daję znać, a nie mówię! Daję znać od jakichś paru tygodni Lol

Don Mielon
No to skoro Was w Dolsku nie było to tym lepiej, mój artykuł nie zdradza nawet ułamka dolskich atrakcji więc będziecie zszokowan(e/i) tym, jak wspaniałe jest to miasto.

Evillady
Wierzę na słowo. Wink2

To może by to połączyć z Przygodoskopem? Więcej ludzi by było. Kiedyś już o tym rozmawialiśmy...

Don Mielon
A ilu ich tam jest? Bo obawiam się, że jak będzie nas więcej niż 5 to ludzie w mieście mogą spanikować i wybiec nam na powitanie z widłami.

Evillady
Wiesz nas więcej niż 5 to jest w samej redakcji. Wink2

Madzius888
Przygodoskopowiczów też :) A jak jestem i na tych i na tych, to liczę się po pół do każdej ekipy? Grin

Podajcie terminy, które wam pasują, a ja podpytam :)

Evillady
Mnie pasuje każdy termin od teraz do około 20 października.

jackowsky
Evillady napisał/a:
To może by to połączyć z Przygodoskopem? Więcej ludzi by było. Kiedyś już o tym rozmawialiśmy...

Jestem za. :)

Dla mnie (i myślę, że dla większości aktywnych Przygodoskopowiczów też) - o ile Katowice nie są brane pod uwagę - najlepszym miejscem byłby Kraków, ewentualnie Wrocław.

Evillady
Spoko w Krakowie się spotykaliśmy do tej pory, teraz miał być Wrocek, ale to Kami się upiera. Grin

Elum
Kraków, Wrocław - ta sama autobahna, kwestia wybrania kierunku przy wjeździe. Przy czym naturalnie, jak zauważył jackowsky, Kraków byłby wygodniejszy. Cool

Evillady
Wy tu nie wydziwiać z miejscem, tylko pisać, kiedy komu pasuje, bo póki co, to tylko ja się wpisałam. Grin

Przejdź do forum: